Kakva šteta: Hamad Međedović bez polufinala!
Hamad Međedović, Foto: Starsport©

atp čelendžer orlean

Očekivalo se više od njega

Srpski teniser Hamad Međedović nije uspeo da se plasira u polufinale čelendžera u Orleanu.

On je u okviru četvrtfinala poražen od Švajcarca Marka-Andrea Heslera rezultatom 2:0 (7:6, 6:0).

Meč je trajao 77 minuta, a bila je ovo prva pobeda Heslera u trećem međusobnom duelu sa Srbinom.

U prvom setu nismo videli niti jednu brejk šansu, a potom je usledio taj-brejk u kojem je Švajcarac bio bolji i rešio ga u svoju korist rezultatom 7:4.

Drugi set doneo je dominaciju iskusnijeg tenisera, koji Međedoviću nije dozvolio da osvoji niti jedan gem.

Hesler će se u polufinalu sastati sa petim nosiocem Haroldom Majoom.

04:03

Evo na koji način je Sineru progledano kroz prste! Gosti Pulsa Srbije bez sumnje: Tenis bi izgubio popularnost da su ga kaznili